Zaproszenie na darmowe warsztaty z hortiterapii

Serdecznie zapraszamy chętnych na darmowe warsztaty z hortiterapii
w ramach projektu pt. Realizacja polisensorycznych warsztatów z zakresu hortiterapii oraz przestrzeni warsztatowej do hortiterapii w postaci ogrodu sensorycznego na terenie PZN Centrum Edukacyjno-Leczniczo-Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży „Zameczek”  w Rudołtowicach”.

Operacja jest realizowana z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Warsztaty będą odbywać się w bardzo małych grupach w nowo powstałym ogrodzie sensorycznym na terenie PZN Centrum Edukacyjno-Leczniczo-Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży w Rudołtowicach. Wszelkie nasze działania są realizowane z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Do udziału w warsztatach zapraszamy 35 osób, które mieszkają na terenie Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Pszczyńska” (powiat pszczyński). Szczególnie zapraszamy osoby w wieku 50+ oraz rodziny
z dziećmi.

Dokładny termin warsztatów będzie uzgadniany z zakwalifikowanymi uczestnikami. Warsztaty będą odbywać się w godzinach popołudniowych lub w soboty. Zapisy do 30 kwietnia. Osoby chętne proszone są o kontakt telefoniczny 500 172 930 lub mailowy a.pustelnik@zameczek.org.pl.

PZN Centrum Edukacyjno - Leczniczo - Rehabilitacyjne dla Dzieci i Młodzieży w Rudołtowicach | 2020

Accessibility Toolbar