Ważna informacja

Szanowni Rodzice,

w związku z ogłoszeniem przez Ministerstwo Edukacji Narodowej informacji  o możliwości otwarcia placówek oświatowych i prowadzenia bezpośrednich zajęć dla dzieci i młodzieży posiadających orzeczenie o potrzebie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych lub orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego zwracam się do Państwa z zapytaniem, czy jeśli Centrum zostanie uruchomione 25 maja Państwa dziecko będzie przyjeżdżało do ośrodka?

Prosimy o przekazanie informacji na maila rodzice@zameczek.org.pl lub telefonicznie 032 449 05 59 Pani Aleksandrze,  że macie Państwo taką potrzebę i chcielibyście posłać dziecko  do Centrum.

Zebrane od Państwa informacje posłużą nam do planowania dalszych działań i nie są równoznaczne z otwarciem placówki.

Mając na uwadze, że sytuacja na Śląsku i w naszym rejonie jest dynamiczna, prowadzone są testy przesiewowe wśród pracowników kopalń  i ich rodzin musimy pamiętać, że jest to wstępne rozpoznanie. W dalszej kolejności po zakończeniu przeprowadzania testów na kopalniach, maja być przeprowadzone testy pracowników ZOL oraz DPS. Do Sanepidu wyszły już stosowne wykazy pracowników. Dlatego rozważam możliwość otwarcia placówki od dnia 01 czerwca 2020 r. Ten okres jeszcze 2 tygodni pozwoli na zakończenie badań przesiewowych oraz zwiększy bezpieczeństwo Państwa dzieci.

Pragnę jeszcze raz podziękować Państwu za Wasze wsparcie. Wierzę, że wspólne wysiłki zapewniły i nadal będą zapewniać bezpieczeństwo nam wszystkim.

Pragnę poinformować, że w dalszym ciągu nauczyciele, terapeuci są do Państwa dyspozycji. Zapraszam do konsultacji telefonicznych, mailowych. 

                                                                                        Z wyrazami szacunku

PZN Centrum Edukacyjno - Leczniczo - Rehabilitacyjne dla Dzieci i Młodzieży w Rudołtowicach | 2020

Accessibility Toolbar