Zajęcia edukacyjne w Ośrodku

Szanowni Rodzice,

po przeanalizowaniu wszystkich Państwa głosów dotyczących  pracy ośrodka  uprzejmie informuję, że  planuję otwarcie placówki  z dniem 01 czerwca 2020r.

Mając na uwadze, że sytuacja na Śląsku i w naszym rejonie jest bardzo dynamiczna, prowadzone są testy przesiewowe wśród pracowników kopalń  i ich rodzin musimy pamiętać, że jest to wstępne rozpoznanie. W dalszej kolejności po zakończeniu przeprowadzania testów na kopalniach, mają być przeprowadzone testy pracowników ZOL oraz DPS. Do Sanepidu wyszły już stosowne wykazy pracowników Ośrodka. Ten okres jeszcze 2 tygodni pozwoli na zakończenie badań przesiewowych oraz zwiększy bezpieczeństwo Państwa dzieci.

Jednocześnie zastrzegam, że decyzja ta może ulec zmianie z uwagi na dynamiczną sytuację na Śląsku. Będzie uzależniona od wytycznych Ministerstw Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Zdrowia w związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym regionie. Tym samym przesuniecie terminu uruchomienia placówki może ulec zmianie.

Jeszcze raz  bardzo chcę podziękować Państwu za Wasze wsparcie. Wierzę, że wspólne wysiłki zapewniły i nadal będą zapewniać bezpieczeństwo nam wszystkim a w szczególności dzieciom.

W dalszym ciągu nauczyciele, terapeuci są do Państwa dyspozycji. Zapraszam do konsultacji telefonicznych, mailowych.

Z poważaniem

Beata Brom

Dyrektor

PZN CELR dla Dzieci i Młodzieży

PZN Centrum Edukacyjno - Leczniczo - Rehabilitacyjne dla Dzieci i Młodzieży w Rudołtowicach | 2020

Accessibility Toolbar