Zmiana terminu uruchomiania placówki

Szanowni Rodzice,

po przeanalizowaniu sytuacji epidemiologicznej na terenie  województwa śląskiego, jak również w oparciu o pisma  Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tychach z dnia 21.05.2020r.   i z dnia 25.05.2020r. dotyczącego sytuacji epidemiologicznej na terenie powiatu pszczyńskiego,  uprzejmie informuję,  że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z  dnia 15 maja 2020 roku zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. poz. 871) termin uruchomienia placówki został wydłużony do dnia 07.06.2020 r.  

Tym samym kolejny planowany termin uruchomienia placówki to 08.06.2020r.  

Jednakże,  zbliża się  koniec roku szkolnego, może się zdarzyć tak, że spotkamy się dopiero 01 września 2020 r. Wszystko będzie uzależnione od sytuacji epidemiologicznej na terenie powiatu pszczyńskiego i w woj. Śląskim.

Biorąc jednak pod uwagę pogłębiające się przykurcze u  dzieci spowodowane brakiem rehabilitacji, proszę o zgłoszenie p. Aleksandrze Pustelnik  potrzeb  Państwa dzieci w tym zakresie.

W osobnym budynku, oddelegowany rehabilitant, co godzinę będzie rehabilitował  Państwa dziecko.  Rehabilitacja będzie trwała ok 30-45 min, potem 15 min na dezynfekcję i przewietrzenie  pomieszczenia.  Po Państwa stronie będzie konieczność dowiezienia dziecka na określoną godzinę jak również zapewnienie sobie środków ochrony osobistej (tj. maseczka, rękawiczki). 
Planowany termin uruchomieni punktu rehabilitacji to 08 czerwca 2020 r. do 26 czerwca 2020 r.

Jeszcze raz  bardzo chcę podziękować Państwu za zrozumienie sytuacji i wsparcie. Wierzę, że wspólne wysiłki zapewniły i nadal będą zapewniać bezpieczeństwo nam wszystkim a w szczególności dzieciom.  W dalszym ciągu nauczyciele, terapeuci są do Państwa dyspozycji. Zapraszam do konsultacji telefonicznych, mailowych.

Z poważaniem

Beata Brom

Dyrektor Polskiego Związku Niewidomych-
Centrum Edukacyjno-Leczniczo-Rehabilitacyjnego
dla Dzieci i Młodzieży w Rudołtowicach

PZN Centrum Edukacyjno - Leczniczo - Rehabilitacyjne dla Dzieci i Młodzieży w Rudołtowicach | 2020

Accessibility Toolbar